سلام یار

آزاده نامداری بازداشت شد؟

پنجشنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۲۴ ب.ظ
برخی منابع خبری تأکید می‌کنند، آزاده نامداری، مجری سرشناس تلویزیون در فرودگاه امام خمینی «ره» بازداشت شده؛ اما پیگیری های خبرنگار «تابناک» حکایت از آن دارد که این مجری بازداشت نشده و حتی برخوردی نیز با او صورت نپذیرفته است.

به گزارش «تابناک»؛ روز گذشته، آزاده نامدارى، مجری سرشناس تلویزیون به ایران بازگشت. در این میان، برخی منابع خبری تأکید می‌کنند که این مجری در بدو ورود به ایران در فرودگاه امام خمینی «ره» بازداشت شده. با این حال در بررسی‌های خبرنگار «تابناک» مشخص گشت، با این مجری هیچ برخوردی نشده و خبر بازداشت نامداری صحت ندارد.آزاده نامداری بازداشت شد؟
 

آزاده نامداری، مجری تلویزیون به همراه همسرش به سوئیس رفته بود که در آنجا تصویری از حضور بدون حجاب او در فضای عمومی و در برخی حالات ثبت و به سرعت در شبکه‌‎های اجتماعی پخش شد. نامداری کوشید از خود دفاع کند؛ اما انتقادها به او در حدی بود که مجبور به حذف تمامی پست های حساب کاربری‌اش در اینستاگرام شد و صرفاً سه عکس در آن قرار داده شده است.
 
این اتفاق بازتاب وسیع بین المللی داشت و بسیاری از رسانه‌های بین المللی در این زمینه گزارشی منتشر کردند. در همین خصوص، روزنامه پرتیراژ عصر سوییس به نام بلیک که رایگان توزیع می شود، عکس نامداری را به صورت تمام صفحه در صفحه نخست خود آورد و تیتر زد: «دورویی!» آزاده نامداری در ادامه کوشید، سکوت کند تا از حجم حواشی کاسته شود.
 
با این حال، برخی رسانه‌های سوئیس احتمال پناهندگی نامداری را مطرح کرده بودند که این مجری در گفت و گویی اظهار داشت: من کسی نیستم که آب و خاک خود را بفروشم. من می دانم چه کسانی سود می برند از اینکه بخواهند بنده را تخریب کنند و دلشان بخواهد شرایط کشور را طوری نشان بدهند که من از برگشتن بترسم. 

او تأکید کرده بود: پناهندگی برای چه؟ مگر مرا از کشورم بیرون انداخته اند که بخواهم پناهنده یک کشور غریبه بشوم؟ تحت هیچ عنوان و هیچ شرایطی من چنین کاری نمی کنم و اگر در کشور خودم بخواهند بدترین حرف ها را به من بزنند، من باز هم برمی گردم، چون ایران کشور من است و من دغدغه دارم. برای کشورم عمر گذاشته‌ام و باز هم می‌گذارم و تحت هیچ شرایطی حتی اگر سرم را زیر گیوتین بگذارند، من پناهندگی هیچ کشور را نخواهم گرفت.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۵/۱۹
سینا خلیلی

نظرات  (۱)

۱۰ مهر ۹۶ ، ۰۶:۰۶ باشگاه مدیران آینده
سلام 

خوبی آقا سینا
 زنده باشی
یاعلی

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.