سلام یار

شعار علیه گودرزی و استقبال از منصوریان+عکس

جمعه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۷ ب.ظ

اولین تمرین تیم فوتبال استقلال تحت هدایت علیرضا منصوریان در حالی برگزار شد که پیش از شروع تمرین تعداد زیادی از هواداران استقلال با حضور در کمپ زنده یاد حجاری اقدام به نصب بنرهای مختلف در قسمتهای مختلف ورزشگاه کردند.

به گزارش تابناک ورزشی، هنگامی که منصوریان وارد زمین چمن شد تماشاگران به شدت وی را تشویق کرده که سرمربی آبی پوشان دور تا دور کمپ را چرخید و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

* تعدادی از هواداران استقلال یک راس گوسفند را زیر پای علیرضا منصوریان قربانی کردند.

*حدود 1000 نفر از طرفداران تیم استقلال امروز در کمپ حجازی حاضر شده و در لابه لای شعارهای خود نسبت به محمود گودرزی وزیر ورزش نیز واکنش نشان دادند.نکته جالب این است که استقلالی ها عکس محمود گودرزی را با لباس پرسپولیس روی یک بنر چاپ کرده و نسبت به مرد اول ورزش کشور واکنش نشان دادند. هواداران استقلال اعتقاد دارند یکی از عواملی که روند نقل و انتقالات این باشگاه متوقف شده محمود گودرزی است.

*هواداران استقلال در جریان برگزاری تمرین امروز شعار می دادند« با تمام ناداوری ها و فدراسیون پرسپولیسی استقلال قهرمان می شود»*منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال استقلال امروز در رختکن حضور پیدا کرد و با بازیکنان این تیم برخورد گرمی داشت.

*تعدادی از تماشاگران در تمرین امروز این تیم به منصوریان لقب قاتل پرسپولیس را دادند و وی را با این شعار تشویق می کردند.

*هنگامی که تمرین امروز در حال برگزاری بود از یکی از ساختمانهای مجاور کمپ استقلال پرچم پرسپولیس از پنجره ای به بیرون آورده شد که این موضوع با واکنش شدید تماشاگران رو به رو شد. طرفداران استقلال وقتی متوجه شدند یکی از هواداران پرسپولیس این کار را انجام داده حسابی علیه پرسپولیسی ها شعار داده و نسبت به آن تماشاگر واکنش نشان دادند

.در اولین تمرین استقلال منصوریان قاتل پرسپولیس شد/شعار علیه وزیر در کمپ حجازیدر اولین تمرین استقلال منصوریان قاتل پرسپولیس شد/شعار علیه وزیر در کمپ حجازیدر اولین تمرین استقلال منصوریان قاتل پرسپولیس شد/شعار علیه وزیر در کمپ حجازیدر اولین تمرین استقلال منصوریان قاتل پرسپولیس شد/شعار علیه وزیر در کمپ حجازی

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۵/۰۳/۲۸
سینا خلیلی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.